Hakkında

Arlette Handmade

Hayatımın ilk 20 yılı hiçbir şey anlamadan geçti. İkinci 20 yılı çoluk çocuk, aile içi çalışmalarını idare etmekle. Daha sonra olgunlaştım, gerçek sevginin değerini anladım. Geçen 50 yılın hızından ödüm koptu. Mutlu olmak için mutluluk vermenin önemini anladım. Bu nedenle hayır kurumlarında gönüllü çalışmalar yaptım. 50 yaşında olmak, mutluluğa açılan kapının keşfedilmesidir. Gerçek olmayan dostlar artık kalbimi sızlatmıyor. Bir zamanlar ölümsüz olduğunu sandıklarım gidiyor. Artık bana herkes teyze diyor. En çok 35. doğum günümde üzüldüm, sanırım yolun yarısı diye öğrenmişiz. Ertelediğim şeyleri yapmak istiyorum. Belki bir fırsatım daha olmayabilir. 30 yaş sorumluluk demektir, bir gülüş için bir ömrü adayabileceğini öğrenirsin. Bundan 20 yıl sonra, yapamadıklarım yüzünden pişman olmak istemiyorum. Hayatıma yeni hedefler koymak istiyorum. Yeniden başlamak ruhum için bir sihir.

Başarılı tüm kadınların arkasında onu destekleyen ailesi vardır. Ya da iş odaklı eşsiz ve çocuksuz bir yaşamı. Toplumumuzda ev her zaman kadının sorumluluğu olmuştur. Aile erkek için de önemli olsa da evde onu bekleyen işleri olmuyor. Çocuklarımın artık erişkin olması bu işe başlamak için bana güç verdi.

Benim gibi hiç iş hayatı olmamış ev hanımlarından yardım alarak çok kaliteli ve sırf el emeği göz nuru ürünleri sizlere sunmak istiyorum.

Sevgilerimi yolluyorum..